Brede investeringsagenda voor de zorg

21 apr 2021 Landelijk

Er moet door het komende kabinet flink worden geïnvesteerd in de zorg. Met name op preventie, in zorgprofessionals en op digitalisering. Dat is de oproep van de Agenda voor de Zorg aan de informateur. Flinke investeringen zijn hard nodig: door de vergrijzing, bevolkingsgroei en nieuwe behandelmethoden neemt het beroep op de zorg toe. Tegelijkertijd neemt de beroepsbevolking af.

In de brief geeft de KBO-PCOB, samen met andere Agenda voor de Zorg-partijen, aan hoe deze investeringen vorm moeten krijgen. De Agenda voor de Zorg bestaat uit een brede coalitie van patiënten-, cliënten- en ouderenorganisaties, zorgverleners, zorgaanbieders, publieke gezondheidsdiensten en zorgverzekeraars.

Lees hier de brief aan de informateurOpen dit document met ReadSpeaker docReader.

Dit bericht verscheen eerder op KBO-PCOB

Praat mee en word lid!

De PCOB behartigt uw belangen als senior. En inspireert u om mee te denken over de toekomst. Of het nu gaat om zorg, welzijn of wonen, inkomen of pensioen.

Lid worden